موسسه مهاجرتی SJ Migration

همه چیز درباره ریجکتی ویزای استرالیا

همه چیز درباره ریجکتی ویزای استرالیا

مناظر و مناطقی را تصور کنید در استرالیا که از خانه اپرای نمادین سیدنی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. تصور کنید که در سواحل اقیانوس آرام، در شرق استرالیا به آرامشی که همیشه می‌خواستید دست یافته‌اید. تصور تمامی این لحظات، قبل از هر چیزی به ویزای استرالیا احتیاج دارد که ریجکتی آن می‌تواند تمام رویای شما را نقش بر آب کند.

ما در SJ migration همراه شما هستیم تا در تمامی لحظات مهاجرت به استرالیا شما را حمایت کنیم، حتی زمانی که درخواست شما برای ویزا ریجکت شود. اما چرا درخواست ویزای استرالیا ممکن است با جواب منفی از سمت سازمان مهاجرتی روبرو شود؟ معمولا این اتفاق به دلیل نقص مدارک و یا گاهی به دلیل اشتباهات سازمان مهاجرتی در بررسی رخ می‌دهد.

در این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ این سوال را به صورت کامل با هم بررسی کنیم.

ریجکت شدن ویزا؛ رویا از دست رفته شما

پیچیدگی‌های درخواست ویزای استرالیا می‌تواند برای هر متقاضی مهاجرتی چالش برانگیز باشد. درخواست برای ویزای استرالیا به این معنا نیست که پس از مدت زمان مشخصی شما حتماً ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

مهم نیست که شما چقدر برای اخذ ویزای استرالیا استمرار ورزیده باشید و با دقت بالایی مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده باشید. گاهی اوقات ممکن است مدرک بسیار مهمی را جا بیندازید و یا آنچه از شما خواسته شده است را درست درک نکرده باشید. و به عبارتی مدرک اشتباهی را جایگزین کرده باشید. در برخی موارد نیز ممکن است دلیل اخذ ویزای شما یک اشتباه از سوی شرکت مهاجرتی باشد.

با این حال بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که رد شدن درخواست اخذ ویزا به معنای اتمام راه مهاجرت نیست. با تشخیص صحیح دلیل عدم موافقت با درخواست اخذ ویزا، ما می‌توانید مراحل اعتراض و درخواست مجدد را طی کنید. قطعاً کمک گرفتن از یک وکیل رسمی و با تجربه می‌تواند از سختی مسیر شما بکاهد. ما در SJ migration همراه شما هستیم.

همانطور که می‌دانید برای مهاجرت به استرالیا می‌توانید از طریق ویزاهای مختلف اقدام کنید. هر کدام از این ویزاها به دلایل مختلفی ممکن است ریجکت شوند. در ادامه مطلب به صورت کامل همه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

دلایل ریجکت شدن ویزای استرالیا

مطابق آماری که هر ساله وزارت امور داخله استرالیا منتشر می‌کند در سال گذشته بیش از ۳۰۰۰ درخواست اخذ ویزا ریجکت شده‌اند. این آمار نشان می‌دهد که ریجکت شدن ویزا نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است. به عبارتی به ازای افزایش تعداد درخواست‌های سالانه، تعداد رد شدن خواست‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند

ریجکت ویزای کاری استرالیا

اثبات توانایی مالی برای حمایت از خود در طول اقامت در استرالیا یکی از جنبه های حیاتی درخواست ویزا اسکیل ورکر استرالیا است. بودجه ناکافی یا اسناد مالی نامشخص و یا به عبارتی عدم تمکن مالی می‌تواند منجر به رد درخواست ویزای کاری شود.

توصیه می‌کنیم قبل از هر چیز اطمینان حاصل کنید که صورت‌حسای‌های مالی شما به روز است، وضعیت مالی شما را به طور دقیق منعکس می‌کند و با الزامات مشخص شده توسط دولت استرالیا مطابقت دارد.

لیستی که در ادامه آورده‌ایم به مجموعه‌ای از دلایل ریجکت ویزای کاری و جاب آفر استرالیا اشاره دارد:

 • عدم مطابقت با معیارهای سلامتی و بهداشتی تعیین شده توسط استرالیا که با معاینات پزشکی مشخص می‌شود.
 • عدم ارائه مدارک تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان یکی از پیش زمینه‌های لازم برای مهاجرت به استرالیا
 • عدم مطابقت شرایط شغلی و مهارت‌های شما با نوع ویزای انتخاب شده
 • تغییر سیاست‌ها و خط مشی‌های مهاجرتی استرالیا در طول زمان
 • ارائه ندادن سوابق پیشین رد ویزای استرالیا
 • اقامت بیش از حد یا نقض شرایط ویزا قبلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ ویزای کاری استرالیا میتوانید با وکلای رسمی موسسه اس جی مایگریشن بطور رایگان در ارتباط باشید.

ریجکت ویزای تحصیلی استرالیا

اگر برای ویزای دانشجویی استرالیا درخواست داده‌اید، احتمالا می‌دانید که (GTE) چیست. GTE مخفف Genuine temporary entrant requirement است و به مجموعه بررسی‌های گفته می‌شود که توسط برخی از موسسات آموزشی استرالیا برای اطمینان از صلاحیت متقاضیان اقامت دانشجویی انجام می‌شود.

 بر این اساس دولت استرالیا متوجه می‌شود که شما قصد اقامت موقت در این کشور را ندارید و تنها برای یک دوره دانشجویی می‌خواهید در این کشور اقامت کنید. برخی از مهمترین فاکتورهایی که در این مرحله بررسی می‌شوند شامل پیشینه تحصیلی فرد، توانایی و تمکن مالی و همچنین سوابق مهاجرتی متقاضی می‌باشد.

ارائه مدارک ناقص یا جعلی یکی از دلایل رایج ریجکت شدن ویزا است. مهمترین مدارکی که در هنگام اخذ ویزا باید آنها را ارائه دهید شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تاییدیه ثبت نام از سوی دانشگاه (CoE)
 • اظهارنامه ورودی موقت واقعی (GTE)
 • پاسپورت معتبر
 • گواهی آزمون مهارت زبان انگلیسی
 • اسناد تمکن مالی
 • ریز نمرات و مدارک تحصیلی
 • پوشش سلامت دانشجویان خارج از کشور (OSHC)

علاوه بر این موارد مسلط نبودن بر زبان انگلیسی نیز می‌تواند باعث ریجکت ویزای تحصیلی شما باشد. همانطور که می‌دانید استرالیا کشوری انگلیسی زبان است و برای تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا باید به این زبان مسلط باشید. حداقل نمره مورد نیاز در آزمون‌های زبان انگلیسی متفاوت است. برای مثال ممکن است حداقل نمره مورد نیاز در آزمون آیلتس ۷ و در تافل ۱۰ باشد.

ریجکت ویزای تحصیلی استرالیا

اگر دارای سوابق کیفری خاصی هستید و به عبارتی جرم خاصی را مرتکب شده‌اید ممکن است در اخذ ویزای تحصیلی استرالیا با دشواری‌های بیشتری روبرو شوید. در نتیجه ضروری است که درباره سوابق کیفری خود شفافیت لازم را داشته باشید و جزئی‌ترین رویدادها را نیز ذکر کنید.

علاوه بر این مورد شفافیت درباره سوابق ریجکت ویزاهای قبلی نیز بسیار حائز اهمیت است. البته تنها سابقه شما درباره ریجکت ویزای تحصیلی مهم است و به عبارتی نیازی به بازگو کردن سوابق دیگر انواع ویزا وجود ندارد. برای مثال نیازی به افشای اطلاعات مربوط به رد ویزای توریستی و یا مجوزهای کاری وجود ندارد.

ریجکت ویزای توریستی استرالیا

مهم‌ترین دلایل ریجکت ویزای توریستی استرالیا شامل موارد زیر می‌باشد:

 • استرالیا ویزاهای توریستی خود را در زیر گروه‌های متفاوتی ارائه می‌دهد که هر کدام دارای مجموعه‌ای از شرایط و قوانین ویژه هستند. بنابراین یکی از دلایل رد ویزای شما می‌تواند انتخاب یک زیر گروه و رنامه‌ریزی بر اساس یک زیر گروه دیگر باشد.
 • قوانین و شرایط مهاجرت در کشورهای مختلف متفاوت است. حتی ممکن است قوانین مهاجرتی یک کشور در طی سال‌های متفاوت تغییر کند. طبیعتاً عدم مطابقت با قوانین و همچنین رعایت نکردن هنجارها، احتمال رد شدن ویزای شما را افزایش می‌دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از درخواست برای اخذ ویزا حتماً دستورالعمل‌های لازم را چک کنید و همه چیز را مطابق قوانین آماده کنید.
 • روند درخواست ویزا فراتر از تکمیل الزامات و تکمیل دقیق فرم است. برای مثال در حالی که درخواست ویزا شما در حال بررسی است، ممکن است وزارت امور داخلی برای دریافت مدارک تکمیلی با شما تماس بگیرد. در این شرایط شما باید در سریع‌ترین زمان ممکن مدارک درخواست شده را ارسال کنید. در این صورت ریجکت ویزای شما تقریباً قطعی خواهد بود.
 • هنگام بازدید از استرالیا باید پول کافی برای پرداخت هزینه‌های خود را داشته باشید چرا که یکی از دلایل رایج برای رد درخواست ویزای توریستی استرالیا به دلیل عدم تمکن مالی کافی می‌باشد.
 • تمامی متقاضیان ویزا باید استانداردهای مربوط به سلامتی را داشته باشند تا سلامت و رفاه عمومی جامعه استرالیا به خطر نیفتد. برای مثال داشتن بیماری خاصی که زندگی روزمره در استرالیا را با خطر مواجه کند، ممکن است باعث رد شدن ویزا شود.

ریجکت ویزای ازدواج استرالیا

نخستین جنبه مهم در فرایند درخواست ویزای ازدواج و یا به صورت کلی ویزای پارتنر استرالیا این است که بتوانید به سازمان مهاجرت استرالیا ثابت کنید که واجد شرایط دریافت آن ویزا هستید. در غیر این صورت ریجکت ویزای شما طبیعی خواهد بود.

یکی دیگر از رایج ترین دلایل رد ویزای پارتنر استرالیا عدم ارائه مدارک کافی از سوی متقاضیان به وزارتخانه برای تصمیم گیری است. یکی از مهم‌ترین عناصری که در اخذ موفق ویزای ازدواج استرالیا موثر است، این است که ثابت کنید رابطه شما واقعی است.

در این راستا توجه داشته باشید که تمامی جنبه‌های رابطه شما از سوی سازمان مهاجرت استرالیا بررسی خواهد شد. به شما توصیه می‌کنیم تا جایی که امکان دارد دقیق باشید و شواهدی ارائه دهید که تمام طول رابطه شما را پوشش دهد. اگر در جنبه خاصی از رابطه مدارک قابل ارائه‌ای در دست ندارید دلایل آن را ارائه دهید.

یکی از مراحلی که برای دریافت ویزای پارتنر استرالیا باید پشت سر بگذارید مصاحبه است. در این مصاحبه شما باید بتوانید اطلاعات دقیقی را درباره پارتنر خود ارائه دهید، برای مثال تاریخ تولد، زمان و مکان آشنایی و یا جزییات مربوط به خانواده او. اگر در چنین مصاحبه‌ای ضعیف ظاهر شوید و در ارائه اطلاعات دقیق ناتوان باشید احتمال رد ویزای شما بالا خواهد رفت.

 علاوه بر این لایل زیر نیز می‌تواند باعث ریجکت ویزای ازدواج استرالیا بشود:

 • تمکن مالی ضعیف و عدم ارائه تاییدیه حمایت مالی
 • سابقه کیفری
 • ارائه مدارک ناقص و ترجمه نشده

ریجکت ویزای ازدواج استرالیا

اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا

برای افزایش شانس موفقیت خود در فرایند اخذ ویزای استرالیا، باید بدانید که چرا گاهی اوقات ویزا رد می‌شود و چه کاری می‌توانید در مورد آن انجام دهید. به خاطر داشته باشید که گاهی کوچک‌ترین اشتباهات در ارائه اطلاعات می‌تواند منجر به رد شدن ویزا شود.

در چه بازه زمانی می‌توان به ریجکت ویزای استرالیا اعتراض کرد؟

زمان ارسال درخواست تجدید نظر بسیار محدود است و شما باید ظرف ۲۸ روز پس از اعلام ریجکت ویزای خود، درخواست کتبی یا آنلاین خود را ارسال کنید. اگر این مدت زمان را از دست بدهید، همه چیز تمام خواهد شد. چرا که هیچ گونه تمدید زمانی برای اعتراض وجود نخواهد داشت.

نامه اعتراض به ویزای ریجکتی استرالیا به کجا ارسال می شود؟

نامه اعتراض به ویزای ریجکتی استرالیا به سازمانی ارسال می‌شود که دادگاه تجدید نظر اداری نام دارد و در واقع مخفف عبارت Administrative Appeals Tribunal می‌باشد.

چگونه بفهمم AAT درخواست تجدیدنظر من را دریافت کرده است؟

پس از ارائه درخواست تجدیدنظر، AAT نامه‌ای را برای شما ارسال می‌کند که تأیید می‌کند درخواست شما را دریافت کرده‌اند. محتویات این نامه شامل تمامی اطلاعات تکمیلی درباره بررسی مجدد درخواست شما می‌باشد

چه مدارکی را باید همراه با درخواست تجدیدنظر ارائه کنم؟

در هنگام ارسال درخواست تجدید نظر شما نیازی به ارائه مدارک اضافه ندارید و تنها کاری که پس از ارسال درخواست لازم است انجام بدهید صبر کردن است. در این مرحله سازمان AAT به سازمان مهاجرت استرالیا لاع می‌دهد که درخواست تجدید نظر ویزا در حال بررسی می‌باشد. سپس این وزارتخانه تمامی مدارک مربوط به شما را برای ایشان ارسال می‌کنند.

تنها در صورتی لازم است شما مدارکی را ارائه بدهید که AAT اطلاعات اضافه از شما بخواهد.

آیا می توانم پس از رد شدن ویزای خود دوباره درخواست بدهم؟

بله، در صورتی که از اخذ ویزای استرالیا منع شدید مجدداً می‌توانید برای دریافت ویزا اقدام کنید. با این حال راه حل منطقی‌تر این است که ابتدا درخواست تجدید نظر ارسال کنید و اگر دلایل رد شدن ویزای شما قابل رفع باشد، ویزا به شما تعلق خواهد گرفت. در غیر این صورت امکان اقدام مجدد برای اخذ ویزا وجود دارد.

علاوه بر این لازم است بدانید که اگر ویزای شما به دلیل عدم صلاحیت شخصیتی رد شده باشد، به احتمال زیاد از درخواست مجدد برای ویزا نیز منع خواهید شد. برای مثال معمولاً افرادی که سابقه کیفری خوبی ندارند و یا از نظر سنی شرایط مهاجرت را ندارند در این دسته قرار می‌گیرند.

رفع ریجکتی ویزای استرالیا

طبیعتاً رد شدن درخواست ویزا تجربه خوشایندی نخواهد بود. ویزای رد شده، برنامه‌های سفر شما را عقب می‌اندازد چرا که بدون ویزا سفر به استرالیا و اقامت در این کشور ممکن نخواهد بود. در برخی موارد، ممکن است حتی واجد شرایط دریافت ویزاهای دیگر نیز نباشید، اما می‌توانید درخواست تجدیدنظر ویزای استرالیا را به موسسات مربوطه ارسال کنید.

 اگر این اتفاق افتاد شما می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا به حق نبودن ریجکت ویزای خود را ثابت کنید و برای درخواست مجدد آن اقدام کنید. در این مسیر موسسه SJ migration همراه شما خواهد بود.

رفع ریجکتی ویزای استرالیا

در دادگاه تجدید نظر اداری (AAT) درخواست دهید

همانطور که گفتیم اگر درخواست ویزای استرالیا شما رد شود، باید برای درخواست تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر اداری (AAT) درخواست دهید. شما می‌توانید به دو صورت آنلاین و یا درخواست کاغذی اعتراض خود را در وب سایت رسمی AAT قرار دهید. تجربیات نشان داده است که بررسی درخواست‌های آنلاین آسان‌تر است. در مواردی که شما یک حامی یا نامزد دارید، آن‌ها نیز می‌توانند از طرف شما درخواست دهند. معمولاً این مزیت برای ویزای همراه استرالیا بسیار کاربردی است.

به خاطر داشته باشید که زمان تجدیدنظر بر اساس دلیل رد شدن ویزای شما و نوع ویزا که درخواست داده‌اید متفاوت خواهد بود.

در آخر کار اگر با تصمیمی که پس از درخواست تجدیدنظر خود در AAT گرفته شده موافق نیستید، باید برای بررسی قضایی درخواست دهید. این به این معنی است که تصمیم گیری درباره ویزای شما در یک دادگاه قانونی بررسی خواهد شد. در این مرحله ممکن است از شما خواسته شود که یک وکیل حقوقی برای نمایندگی پرونده خود استخدام کنید.

هزینه تجدید نظر را پرداخت کنید

معمولاً پس از رد ویزای استرالیا شما باید هزینه‌های اضافی را پرداخت کنید. این هزینه‌ها چیزی حدود ۱۹۰۰ دلار استرالیا خواهد بود. با این حال شرایط ویژه‌ای نیز وجود دارد؛ که در صورتی که پرداخت کامل هزینه باعث مشکلات مالی برای متقاضی شود، ممکن است این هزینه‌هااز سوی سازمان مهاجرت استرالیا تا ۵۰ درصد کاهش پیدا کند.

نکته مهمی که وجود دارد این است که حتماً باید هزینه درخواست تجدید نظر را قبل از پایان مهلت ارسال درخواست پرداخت کنید. روش‌های مختلفی برای پرداخت این هزینه وجود دارد از قبیل کارت‌های اعتباری حواله و انتقال الکترونیکی وجه.

در صورتی که درخواست تجدید نظر شما از سوی سازمان مهاجرت استرالیا رد شود، AAT تمام هزینه را به شما باز می‌گرداند. و در شرایطی که تصمیم سازمان عوض شود و به عبارتی با درخواست مجدد ویزا توسط شما موافقت شود، ۵۰ درصد هزینه‌های مربوط به تجدید نظر به شما بازگردانده می‌شود. در این شرایط اداره یک فرم با جزئیات بانکی برای شما ارسال می‌کند تا بتوانید هزینه‌های خود را دریافت کنید.

راهکارهایی برای جلوگیری از ریجکت شدن ویزای استرالیا

رد شدن ویزا از هر نوعی که باشد ک تجربه منفی در فرایند مهاجرت تلقی می‌شود. علاوه بر این همانطور که می‌دانید شانس شما را برای دریافت ویزا در آینده نیز کاهش خواهد داد. معمولا بسیاری از متقاضیان مهاجرت، پس از رد شدن درخواست ویزا تمامی انگیزه خود را از دست می‌دهد.

برای پیشگیری از ریجکت شدن ویزای خود در گام اول به بهترین شکل مهارت‌های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تا هیچ مشکلی در رزومه شما از این نظر وجود نداشته باشد. کسب امتیاز عالی در آزمون مهارت زبان انگلیسی، فرصت‌های زیادی را بعد از ویزای تحصیلی برای شما ایجاد می‌کند.

ضمنا بیانیه هدف شما (SoP) اهمیت زیادی در درخواست شما خواهد داشت. این بیانیه ممکن است همه چیز را درست کند و یا برعکس، مسئولان مهاجرتی را از موافقت با شما منصرف کند. اگر بتوانید آن‌ها را از طریق SoP متقاعد کنید، به شما تبریک می‌گوییم، تقریباً نیمی از مراحل به پایان رسیده است.

در آخر کاربردی‌ترین و موثرترین راهکار برای جلوگیری از ریجکت شدن ویزای استرالیا این است که یک وکیل مهاجرتی رسمی برای خود داشته باشید تا تمامی فرایند اخذ ویزای شما را پیگیری کند. یک وکیل مهاجرتی باتجربه پرونده شما را به گونه‌ای آماده می‌کند که شانس دریافت ویزا نزدیک به 100٪ باشد.

بسیار مهم است که درخواست خود را از طریق یک نماینده ثبت شده تهیه و ثبت کنید. یک وکیل رسمی تمام الزامات ویزا را می‌داند و می‌تواند به شما کمک کند تا کارها را بدون اشتباه و سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

راهکارهایی برای جلوگیری از ریجکت شدن ویزای استرالیا

SJ migration؛ همراه شما تا آخرین نقطه مهاجرت

موسسه SJ migration وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا و دارنده مدرک از سازمان MARA استرالیا می‌باشد. پشتوانه اعتبار این موسسه تجربه موفق بیش از ۴۰۰۰ پرونده مهاجرتی به استرالیا می‌باشد که در طول سال‌ها به دست آمده است. در این موسسه تمامی پرونده‌های مهاجرتی مستقیماً زیر نظر وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا پیگیری خواهد شد.

یکی از مزایای موسسه SJ migration ارائه خدمات پس از اخذ ویزا می‌باشد. به گونه‌ای که تا زمان اسکان اولیه شما در استرالیا، پیدا کردن خانه و حتی شغل مناسب همراه شما خواهیم بود.

اگر تجربه اخذ موفق ویزا استرالیا را می‌خواهید، SJ مایگریشن اینجاست تا به شما تضمین دهد که در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود. شما می‌توانید از همین الان با پر کردن فرم اختصاصی درخواست اخذ ویزا به صورت آنلاین، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره مهاجرتی رایگان بهره‌مند شوید.

جمع بندی

در نهایت تضمین دریافت ویزای استرالیا مستلزم توجه به تمامی جزئیات و یک برنامه ریزی دقیق و گسترده است که مو لای درزش نرود. قطعاً انجام دادن تمامی این فرایند به تنهایی می‌تواند خسته کننده، گیج کننده و در نهایت حتی ناامید کننده باشد. به همین دلیل است که به شما توصیه می‌کنیم اگر نمی‌خواهید تجربه رد شدن درخواست ویزای استرالیا را داشته باشید، حتماً از یک وکیل رسمی کمک بگیرید و اقدامات مهاجرتی خود را در مسیری که او برای شما تعیین می‌کند پیش ببرید.

ما در اس جی مایگریشن در تمامی مراحل مهاجرت به استرالیا همراه شما خواهیم بود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه‌های استخدام وکیل رسمی و همچنین دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا امکان اعتراض به ریجکت ویزای استرالیا وجود دارد؟

بله، اگر دلایل ریجکت ویزای شما قابل رفع کردن باشد و به نوعی با قوانین و مقررات استرالیا مغایرتی نداشته باشد، به راحتی می‌توانید اعتراض خود را اعلام کنید

آیا تضمینی در رفع ریجکتی ویزای استرالیا وجود دارد؟

اگرچه به صورت قطعی تضمینی برای رفع ریجکتی ویزای استرالیا وجود ندارد، اما در SJ migration ما در تمامی مراحل همراه شما خواهیم بود تا خواسته شما به بهترین شکل اتفاق بیفتد.

هزینه‌های اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا چقدر برآورد می‌شود؟

برای کسب اطلاع از هزینه‌های اعلام اعتراض به ریجکتی ویزای استرالیا می‌توانید به راحتی با کارشناسان در ارتباط باشید.کارشناسان فعال در SJ migration بهترین راهنمای شما در این مسیر خواهند بود.

نقش یک وکیل رسمی در رفع ریجکت ویزای استرالیا چیست؟

با اینکه داشتن وکیل در فرایند اعتراض به رد ویزای استرالیا اجباری نیست اما ما به شما توصیه می‌کنیم که حتماً با یک وکیل رسمی مشورت‌های لازم را انجام دهید تا این تجربه ناخوشایند مجدداً برای شما تکرار نشود.

موسسه SJ migration چه کمکی می‌تواند به من بکند؟

این موسسه تا به حال بیش از ۴۰۰۰ پرونده موفق در اخذ ویزای استرالیا داشته است. شما می‌توانید با بستن قرارداد با این موسسه مهاجرتی و مشورت با وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا، مراحل اعتراض به رد ویزای خود را به بهترین شکل پیگیری کنید.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا