موسسه مهاجرتی SJ Migration

نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا

نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا

برای تجربه یک سفر خارجی به چه معیارهایی اهمیت می‌دهید؟ آیا آب‌و‌هوا و شرایط طبیعی مقصد خود را بررسی می‌کنید؟ هزینه‌های رفت‌و‌آمد و سفر را چطور؟ آیا فرهنگ عمومی مقصد مورد‌نظر برای شما مهم است؟

اگر دوست دارید یک مقصد ایده‌آل برای سفر خود داشته باشید استرالیا می‌تواند بهترین گزینه باشد. این قاره به لحاظ شرایط طبیعی به ویژه آب‌و‌هوا و محیط‌زیست، شرایط فرهنگی و مهاجرپذیری و همچنین هزینه‌های سفر مقصدی ایده‌آل برای ایرانیان به شمار می‌رود. در این مطلب همه چیز درباره نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا برای شما توضیح داده شده است.

گردشگری در استرالیا

موقعیت جزیره‌ای قاره استرالیا و کشیدگی سواحل در عرض‌های جغرافیایی متنوع در این کشور جاذبه‌های توریستی بی‌شماری را به وجود آورده است که گردش در آن‌ها می‌تواندجذاب‌ترین تجربه برای هر فرد باشد. جزایر اشمور و کارتیه، جزیره کریسمس، جزایر کوکوس (یا کیلینگ)، قلمرو خلیج جرویس، جزایر دریای مرجانی، جزایر هرد و مک‌دونالد هر‌کدام جاذبه‌ای جداگانه به حساب می‌آیند. علاوه‌بر‌این محیط‌زیست و تنوع گیاهی و جانوری این قاره برای دوستداران طبیعت فرصت بی‌نظیری را فراهم می‌آورد.

حضور در استرالیا د‌ر‌واقع فرصت حضور در شهرهایی از جهان است که بالاترین نرخ قابلیت زندگی را دارند. شهرهایی نظیر سیدنی ملبورن و پرث در بین ۱۰ شهر برتر جهان برای زندگی لیست شده‌اند. چه طرفدار منظره‌های طبیعی باشید و چه از تماشای بناهای تاریخی و دست سازه‌های نسانی لذت می‌برید، استرالیا از هر دو نظر بهترین مقصد برای شما خواهد بود.

در کنار همه این شهرها شما می‌توانید در کانبرا پایتخت استرالیا به بهترین شکل درآمیختگی فرهنگ و طبیعت را مشاهده کنید. جاذبه های توریستی استرالیا در این شهر به اوج خود رسیده‌اند. این شهر به‌ خاطر فضای خاص و ویژگی‌های جذاب و جدیدش در سطح جهانی مشهور است. این ایالت برخی از مهم‌ترین نهادهای ملی استرالیا از جمله گالری ملی استرالیا، موزه ملی استرالیا و مجلس و پارلمان این کشور را در خود جای داده است.

شما چه انگیزه‌ای از گردشگری در استرالیا دارید؟ آیا می‌دانید برای دریافت ویزای گردشگری استرالیا چه انتخاب‌هایی را پیش رو دارید؟ مسیر دریافت ویزای گردشگری استرالیا را در ادامه مطالعه کنید.

انواع ویزای گردشگری استرالیا

ویزای توریستی استرالیا در زیر کلاس ۶۰۰ دسته‌بندی می‌شود و انواع مختلفی دارد. برای انتخاب نوع ویزای گردشگری مناسب قبل از هر چیز باید هدف خود را از سفر موقتی که به استرالیا دارید مشخص کنید. برای مثال ممکن است برای یک سفر کاری موقت به آنجا سفر کنید و یا هدفتان ملاقات با دوستان و نزدیکانتان باشد. برای هر‌کدام از این شرایط نوع خاصی از ویزا وجود دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم.

ویزای توریستی گردشگری

دریافت ویزای توریستی استرالیا برای مدت سه ماه و برای همه افراد با اهداف مختلفی نظیر دیدار خانواده یا دوستان گردش یا استرالیا و حتی تحصیل به مدت کمتر از سه ماه امکان‌پذیر است. با این حال اگر نیاز دارید که مدت طولانی‌تری را در استرالیا بمانید باید به سراغ نوع دیگری از ویزاها بروید.

برای دریافت این ویزا می‌توانید به‌صورت آنلاین یا بر روی کاغذ درخواست خود را ارائه دهید. به شما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید درخواست خود را به‌صورت آنلاین برای سازمان مهاجرت استرالیا ارسال کنید اطلاعات را کاملاً آپدیت و به روز آپلود کنید؛ چرا که تصمیم گیری در این زمینه توسط سازمان مهاجرت با توجه به اطلاعات ما در زمان بارگذاری می‌باشد. بنابراین اگر احتمال می‌دهید که اطلاعات شما در طول زمان تغییر کند حتماً موارد لازم را به اطلاعات خود ضمیمه کنید.

بر اساس قوانین استرالیا تصمیم گیری مجدد درباره ویزای ریجکت شده وجود ندارد علاوه بر این هزینه انجام شده نیز در صورت ریجکت ویزا به فرد متقاضی بازپرداخت نمی‌شود.

ویزای توریستی تجاری

اگر قصد مسافرت تجاری به استرالیا را دارید و می‌خواهید در یک فعالیت مربوط به کسب و کار خود شرکت کنید این ویزا گزینه بسیار مناسبی است که فرصت اقامت سه ماهه در استرالیا را برای شما فراهم می‌کند. فعالیت‌های تجاری می‌تواند شامل کنفرانس یا یک جلسه آموزشی، مذاکرات تجاری، بازدیدها و اکتشافات تجاری و یا حتی شرکت در یک امتحان حرفه‌ای باشد. زیرکلاس ویزای توریستی تجاری همچنین گزینه بسیار مناسبی برای کارمندان رسمی دولت و هیئت‌های تحت حمایت آن می‌باشد.

لازم به ذکر است که مدت زمان لازم برای پردازش اطلاعات ویزای توریستی تجاری حداقل یک ماه است. بنابراین زمان مناسبی را در جهت اقدام برای دریافت ویزای توریستی تجاری در نظر بگیرید.

ویزای توریستی تجاری

ویزای توریستی خانوادگی

اگر نزدیکان شما در استرالیا زندگی می‌کنند و مایل به حمایت از شما در جهت اقامت در استرالیا هستند می‌توانید برای دریافت این ویزا اقدام کنید. این نوع ویزا در زیر کلاس ۶۰۰ در واقع فرصتی برای اسپانسر شدن خانواده‌های مقیم استرالیا برای نزدیکان خود می‌باشد. درخواست‌های مربوط به این ویزا باید توسط اسپانسر یا فرد حامی در دفتر DIBP ایالتی یا منطقه‌ای در استرالیا ارائه داده شود و و لازم نیست فرد متقاضی مقیم در ایران کاری انجام دهد.

ویزای توریستی خانوادگی (والدین فرزندان استرالیایی ها)

والدین شهروندان استرالیا و یا افرادی که اقامت دائم دارند می‌توانند برای ویزای توریستی اقدام کنند که دت زمان طولانی‌تری را در استرالیا اقامت داشته باشند. این ویژگی برای والدینی که قصد دارند مدت زمان طولانی‌تری را در استرالیا در کنار فرزندان خود اقامت داشته باشند گزینه بسیار مناسبی را ایجاد می‌کند. چراکه تمدید دوباره ویزا در هنگام اقامت جلوگیری می‌کند. برای داشتن این ویژگی در هنگام درخواست ویزا هیچ گونه هزینه اضافه تری اعمال نخواهد شد.

متقاضیان این ویزا از زیر کلاس 600 می توانند درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنند یا مدارک کاغذی را از طریق پست به سفارت استرالیا ارائه دهند. می‌خواهید برای دریافت این ویزا اقدام کنید لازم است که درخواست خود را به صورت واضح در درخواست خود بنویسید. برای مثال توضیح دهید که :«من درخواست ویزای 3 ساله دارم.»

این ویزا با سفر به خارج از استرالیا صادر می‌شود

حداکثر مدت زمانی که با داشتن این ویزا می‌توانید در استرالیا اقامت داشته باشید ۵ سال است، البته مشروط بر اینکه قبل از آن تجربه اقامت موفق و مطابق با قانون را در استرالیا داشته باشید. در غیر این صورت مدت زمان این ویزا به سه سال و در شرایطی تا ۱۸ ماه کاهش پیدا می‌کند.

ویزای توریستی درمانی

اگر نیاز به درمان طولانی مدت پزشکی در استرالیا دارید، باید برای این نوع ویزا درخواست دهید. ویزای پزشکی استرالیا به متقاضی این امکان را می‌دهد که در طول مدت درمان خود در این کشور بمانند. با اخذ این ویزا فرصت ورود و خروج به استرالیا در مدت زمان اقامت خود را خواهید داشت.

برای اخذ ویزای پزشکی استرالیا لازم است تمامی شرایط زیر را داشته باشید:

 • نوع بیماری شما هرگز نباید سلامت عمومی استرالیا را به خطر بیندازد
 • ما باید اقدامات لازم برای پرداخت هزینه‌های درمان و مشاوره پزشکی را انجام داده باشید.
 • اسناد و مدارکی را ارائه دهید که نشان بدهد بودجه کافی برای اقامت و درمان در استرالیا را دارید.
 • فرایند درمان شما شهروند استرالیایی یا مقیم دائم آنجا را در شرایط سخت قرار نخواهد داد

با دریافت ویزای پزشکی استرالیا شما مجاز به کار نخواهید بود اما می‌توانید در دوره کوتاه درمان خود به تحصیل بپردازید.

ویزای پزشکی استرالیا به شما اجازه می دهد تا زمانی که برای درمان پزشکی لازم است در استرالیا بمانید. در این مدت، شما مجاز به کار نیستید، اما می توانید یک دوره تحصیلی کوتاه مدت تا سه ماه را بگذرانید.

هزینه های دریافت ویزای گردشگری استرالیا

برای اخذ ویزای گردشگری استرالیا از ایران هزینه‌های شما به ازای هر فرد از قیمت پایه ۱۹۰ دلار شروع می‌شود. علاوه بر این هزینه، هزینه‌های دیگری نظیر آزمایش‌های سلامتی و پزشکی و وکیل مهاجرتی نیز وجود دارد. نکته‌ای که باید بدانید این است که در صورت ریجکت ویزای شما توسط سفارت استرالیا این هزینه‌ها دیگر به شما بازگردانده نخواهد شد.

هزینه های دریافت ویزای گردشگری استرالیا

شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا

برای اینکه بتوانید ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید یکی از بهترین راه‌ها دریافت دعوتنامه از سمت یک آشنا و دوست که شهروند استرالیا است می‌باشد. اگرچه این امر اصلاً ضروری نیست اما می‌تواند شانس دریافت ویزا را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد. نامه دعوتنامه می‌تواند به عنوان یک مدرک مهم نشان دهد که شما پس از پایان اعتبار ویزای خود قصد اقامت بیشتر در استرالیا را ندارید.

مهاجرت به استرالیا با دعوت نامه

برای مهاجرت به استرالیا با دعوتنامه شما به یک درخواست کتبی از سمت دوست یا آشنای خود که شهروند استرالیا است دارید. معمولاً یک دعوت نامه شامل اطلاعاتی در مورد شخص دعوت کننده محل اقامت، آدرس شماره تلفن، شغل فعلی و همچنین اطلاعاتی درباره فرد متقاضی است.

علاوه بر این اگر قصد دارید ویزای توریستی تجاری استرالیا را دریافت کنید، بهتر است برای اقامت موقت خود از سمت شرکت میزبان نامه دعوتنامه داشته باشید.

مهاجرت به استرالیا بدون دعوت نامه

زمانی که یک دعوتنامه رسمی برای مهاجرت به استرالیا نداشته باشید ممکن است کار شما کمی سخت‌تر باشد چرا که دعوتنامه علاوه بر اینکه به عنوان یک سند برای دم اقامت بیشتر شما در استرالیا به شمار می‌رود نشان می‌دهد که شما یک پشتوانه مالی در استرالیا دارید.

با این حال همانطور که مطرح شد داشتن دعوتنامه برای دریافت ویزای توریستی استرالیا اجباری نیست.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی استرالیا

برای سفر به استرالیا شما باید مدارکی را آماده سازی کنید و در پرونده مهاجرتی خود به سازمان مهاجرت استرالیا ارسال کنید. با توجه به ساب کلاس مهاجرتی که انتخاب می‌کنید این مدارک می‌توانند متفاوت باشند. برای مثال اگر قصد دارید برای طی کردن پروسه درمان خود به استرالیا مهاجرت کنید مدارکی که نشان دهد، شما بیمار هستید باید در پرونده شما وجود داشته باشد.

این مدارک را می‌توان در دو دسته بندی مختلف، شامل موارد زیر دانست:

 • مدارک هویتی شامل: شناسنامه و پاسپورت معتبر، دو قطعه عکس پاسپورت با پس زمینه سفید
 • مدارک ثانویه شامل: نامه تمکن مالی، دعوتنامه اقوام (در صورت داشتن آن)، ارائه اطلاعات و آدرس فرد دعوت کننده، برنامه سفر به صورت کامل، سند ازدواج در صورت، مدارک مربوط به چکاپ پزشکی در صورت اقدام برای مهاجرت درمانی

در یک راهنمایی کلی در هنگام دریافت ویزای توریستی استرالیا دارک شما باید به گونه‌ای تنظیم شود که نشان دهد شما قصد اقامت دائم ندارید و تنها یک گردشگر موقت هستید. برای مثال نامه‌ای از کارفرمای خود ارائه دهید که نشان دهد قصد دارید پس از پایان دوره اقامت در استرالیا، برای ادامه مسیر شغلی خود به ایران برگردید. یا در مثال دیگر مدرکی از دانشگاهی که در ایران در آن تحصیل می‌کنید ارائه دهید.

چگونه ویزای گردشگری استرالیا را تمدید کنیم؟

برای اینکه بخواهید ویزای توریستی خود را تمدید کنید قبل از هر چیز باید ببینید که اصلاً آیا این امکان وجود دارد یا خیر. چراکه برخی از زیر گروه‌های ویزای توریستی استرالیا این ویژگی‌ را ارائه نمی‌دهند. برای مثال، اگر ویزای توریستی زیرکلاس ۶۰۰ را دارید امکان کار کردن برای شما وجود ندارد و حداکثر زمان اقامت نیز سه ماه می‌باشد و شرط عدم اقامت بیشتر ( ۸۵۰۳) برای این نوع ویزا اعمال می‌شود.

البته در شرایط همانند شرایط زیر شرط ۸۵۰۳ قابل چشم پوشی خواهد بود:

 • یکی از دوستان نزدیک یا بستگان شما به شدت بیمار است و یا فوت کرده است.
 • زمانی که به دلایل پزشکی نمی‌توانید به خانه برگردید
 • اگر شرایط سیاسی چندان مناسبی در برای کشور شما وجود نداشته باشد
 • اگر کشور شما درگیر بلایای طبیعی نظیر سیل و زلزله باشد

چگونه ویزای گردشگری استرالیا را تمدید کنیم؟

با این حال برخی از زیرگروه را نیز می‌توان تمدید کرد. برای تمدید ویزای توریستی استرالیا قبل از هر چیز باید وضعیت ویزای خود را بررسی کنید و مدت زمان باقیمانده از زمان صدور آن را چک کنید. برای ارائه درخواست تمدید باید حداقل ۴ هفته قبل از پایان زمان ویزای خود اقدام کنید، چرا که این پروژه به خودی خود زمانبر است.

شما می‌توانید درخواست تمدید ویزا را وزارت امور خارجه ارسال کنید و دیگر منتظر بمانید. اگر درخواست شما تایید نشد یگر نمی‌توانید برای ویزای دیگری درخواست بدهید و همچنین امکان اقامت در استرالیا را نیز نخواهید داشت.

اگر درخواست معافیت تایید نشد، نمی‌توانید برای ویزای دیگری درخواست دهید و اگر پس از رد درخواست معافیت شما منقضی شود، دیگر نمی‌توانید در استرالیا بمانید. علاوه بر این امکان درخواست تجدید نظر نیز وجود ندارد. با این حال، اگر وضعیت شما تغییر کند، یعنی شرایط جدیدی که شما را ملزم به ماندن در استرالیا می کند، پیش بیاید ، می‌توانید مجددا برای تمدید ویزای خود درخواست دهید.

اگر زمانی که خارج از استرالیا هستید برای این نوع ویزا اقدام کنند، هزینه درخواست ویزا ۱۴۰ دلار است. اما اگر درخواست تمدید ویزای توریستی را در هنگام اقامت در استرالیا ارائه دهید هزینه تمدید آن ۳۴۵ دلار و درخواست تمدید دوم ۱۰۴۵ دلار استرالیا خواهد بود.

آیا می‌توان ویزای توریستی استرالیا را به ویزای کاری تبدیل کرد؟

ویزای توریستی استرالیا به شما امکان ملاقات با آشنایان و نزدیکان، گذراندن دوره‌های کمتر از سه ماه و همچنین گردشگری در استرالیا را می‌دهد، اما اگر می‌خواهید در استرالیا یک کار و شغل مستمر داشته باشید، ویزای توریستی گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود. همانطور که متوجه شدید هزینه هر بار تمدید ویزای توریستی استرالیا از دفعه قبل آن بیشتر خواهد بود.

با این حال یکی از گزینه‌های موجود برای امکان کار کردن در استرالیا با داشتن ویزای توریستی، ویزای تعطیلات کاری است که به دارندگان پاسپورت‌های کشورهای خاصی تعلق می‌گیرد. اگر فرد متقاضی شرایط دریافت ویزای تعطیلات کاری را داشته باشد، فرایند دریافت این ویزا می‌توان آسان در نظر گرفت.

اگر ویزای زیر کلاس ۶۰۰ استرالیا را دارید می‌توانید برای دریافت این ویزا (زیر کلاس ۴۱۷)نیز اقدام کنید برخی از شرایط دریافت این ویزا عبارتند از:

 • دریافت این ویزا برای سه بار امکان پذیر است که هر بار مدت زمان اقامت افزایش خواهد یافت.
 • بازه سنی متقاضیان باید ۱۸ تا ۳۰ سال باشد.
 • اولین باری که برای دریافت این ویزا اقدام می‌کنید باید در خارج از مرزهای استرالیا اقامت داشته باشید.

برای کسانی که واجد شرایط هستند، ابتدا اقدام برای دریافت ویزای بازدیدکننده زیر کلاس 600، سپس درخواست ویزای تعطیلات کاری (WHV) و استفاده از آن برای شروع به کار ممکن است بهترین اقدام باشد. البته لازم به ذکر است که این امکان برای شهروندان کشور ایران فراهم نشده است.

دریافت ویزای گردشگری استرالیا چقدر زمان می‌برد؟

عوامل و شرایط مختلف می‌تواند بر روی مدت زمان دریافت یک ویزا تاثیرگذار باشد برای مثال:

 • ویزای مورد نیاز شما یک ویزای موقت است یا دائمی؟
 • آیا تمامی مدارک لازم در پرونده شما پیوست شده است؟
 • درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کرده‌اید و یا بر روی کاغذ؟

علاوه بر این موارد مدت زمان ازش درخواست شما می‌تواند تحت تاثیر حجم برنامه‌ها و همچنین تغییرات دستورالعمل‌های وزارتی در وزارتخانه مهاجرت استرالیا باشد.

با این حال اگر همه چیز به درستی پیش برود و درخواست و مدارک شما کامل باشد معمولا ۲ الی ۴ هفته زمان می‌برد تا ویزای توریستی استرالیا را دریافت کنید. در غیر این صورت این پروسه می‌تواند تا ۴ ماه طول بکشد. بنابراین قبل از هر چیز شما باید زودتر از زمانی که قصد سفر به استرالیا را دارید برای این کار اقدام کنید.

دریافت ویزای پزشکی استرالیا به عنوان یکی از زیر گروه‌های ویزای توریستی معمولاً مدت زمان کمتری طول می‌کشد، البته مشروط بر اینکه همه چیز مرتب و دقیق باشد.

آیا ممکن است درخواست برای دریافت ویزای استرالیا ریجکت شود؟

زمانی که برای ویزای توریستی استرالیا درخواست می‌دهید باید حتماً زیر گروه مناسب را انتخاب کنید و بر همان اساس نیز برنامه‌ریزی کنید. در غیر این صورت امکان ریجکت درخواست شما وجود دارد. از طرفی هم عدم مطابقت با قوانین کشور استرالیا (که ممکن است در طول سال‌های مختلف تغییر کند) می‌تواند یکی دیگر از دلایل ریجکت درخواست ویزای شما باشد. دلایل دیگری نیز برای رد درخواست ویزای توریستی استرالیا وجود دارد برای مثال:

 • درگیری با یک بیماری خاص که سلامت جامعه استرالیا را مختل کند.
 • عدم تمکن مالی کافی
 • تکمیل نبود پرونده مهاجرتی و نقص در مدارک

بنابراین در یک جمع‌بندی کلی پاسخ این سوال بله است. در پروسه مهاجرت به استرالیا ممکن است با ریجکت درخواست خود روبرو شوید. اگر به راهنمایی در این زمینه احتیاج دارید، مطالعه مقاله دلایل ریجکت ویزای استرالیا به شما کمک خواهد کرد.

آیا ممکن است درخواست برای دریافت ویزای استرالیا ریجکت شود؟

 دفتر مهاجرتی SJ migration همراه شماست

اگر دوست ندارید در مراحل اخذ ویزای توریستی استرالیا با ریجکت درخواست خود روبرو شوید، بهترین کار این است که پروسه مهاجرت توریستی خود را به بهترین وکلای مهاجرت به استرالیا در دفتر مهاجرتی SJ migration بسپارید. تجربه بیش از ۴۰۰۰ پرونده مهاجرتی موفق به استرالیا و همچنین رضایت ۱۰۰ درصدی تمامی متقاضیان موفقیت پرونده مهاجرتی شما را نیز تضمین می‌کند.

همکاری با دفتر مهاجرتی SJ migration مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد آورد:

 • متخصصان این دفتر منصفانه‌ترین و علمی‌ترین برنامه مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند داد.
 • بیش از ۱۲ سال تخصص در اخذ ویزای استرالیا پشتوانه SJ migration است.
 • سریع‌ترین راه مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزای آن را با ما تجربه خواهید کرد.

اگر متقاضی اخذ ویزای کاری یا ویزای تحصیلی استرالیا هستید، دریافت ویزای توریستی از هر زمان دیگری برای شما آسان‌تر خواهد بود. چرا که از طریق همکاری با SJ migration امکان دریافت ویزای توریستی به صورت رایگان برای شما فراهم خواهد شد.

جمع بندی

 مطالعه این مطلب به شما کمک کرد همه چیز درباره نحوه اخذ ویزای توریستی استرالیا را بیاموزید. اگر طالب سفر به استرالیا هستید و می‌خواهید اقامت موقت این کشور را با هدف گردشگری کسب کنید، می‌توانید همه مراحل لازم را به دفتر مهاجرتی SJ Migration بسپارید. کارشناسان و وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا در این دفتر در تمامی مراحل مهاجرت همراه شما خواهند بود. دریافت ویزای توریستی استرالیا با همراهی SJ Migration دیگر یک رویا نخواهد بود.

سوالات متداول

چقدر طول می‌کشد تا درخواست ویزای توریستی استرالیا صادر شود؟

با توجه به نوع ویزا مدت زمان دریافت آن متفاوت خواهد بود. اما به صورت کلی اگر تمامی مراحل به درستی طی شود دریافت ویزای توریستی به مدت ۲ الی ۴ هفته طول خواهد کشید.

آیا با استفاده از ویزای توریستی استرالیا می‌توانم به کار مشغول شوم؟

خیر با استفاده از ویزای توریستی استرالیا نمی‌توانید به کار مشغول شوید و در صورتی که این کار را به صورت پنهانی انجام بدهید ویزای شما باطل خواهد شد، چرا که این کار غیرقانونی است. انجام این کار می‌تواند سابقه مخدوشی را برای شما به وجود بیاورد که دیگر امکان درخواست برای ویزای استرالیا را نداشته باشید.

آیا با استفاده از ویزای توریستی استرالیا می‌توانم به تحصیل مشغول شوم؟

ویزا‌های توریستی استرالیا به شما امکان می‌دهد یک دوره تحصیلی کوتاه مدت تا سه ماه را بگذرانید. با این حال اگر دوره تحصیلی شما طولانی‌تر باشد، گرفتن ویزای تحصیلی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

با استفاده از ویزای توریستی استرالیا چه مدت زمان می‌توانم در این کشور اقامت داشته باشم؟

مدت زمان اقامت شما با توجه به نوع ویزای توریستی که انتخاب می‌کنید متفاوت خواهد بود. برای مثال ویزای توریستی تحت حمایت خانواده معمولا برای مدت زمان ۳ تا ۶ ماه و ویزای توریستی درمانی متناسب با مدت زمان لازم برای درمان صادر می‌شود.

آیا می‌توانم مدت زمان بیشتری در استرالیا اقامت داشته باشم؟

خیر با استفاده از ویزای توریستی نمی‌توانید بیش از مدت اعتبار ویزا در استرالیا بمانید چرا که این ویزا دارای شرایط محدودیت اقامت می‌باشد.

چه زمانی باید برای تمدید ویزای توریستی استرالیا اقدام کنم؟

برای تمدید اقامت خود در استرالیا، باید حداقل دو هفته قبل از انقضای ویزای فعلی خود برای ویزای جدید درخواست دهید.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا